Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Сторінка на стадії наповнення.

Не померкне слава

Дата створення: 14:47 22.09.2017

    22 вересня ми відзначаємо День партизанської слави, як данину всенародної поваги до тих, хто в роки Другої світової війни вів  активну боротьбу в тилу ворога. Однією із учасниць партизансько-підпільного руху була жителька нашого селища Тетяна Андріївна П’ятова. Сьогодні пам’ять колишньої зв’язкової партизанського загону, власниці багатьох нагород, нині покійної жительки селища Тетяни Андріївни П’ятової вшанували біля її могили заступник голови районної ради Віктор Криворучко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок, голова ради районної організації ветеранів України Іван Орел та заступник голови районної організації ветеранів Василь Гринько. Вони пом’янули партизанку хвилиною мовчання та поклали квіти до її могили.

Вітаємо з перемогою!

Дата створення: 17:07 18.09.2017

 Підведені підсумки обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», який проводився 20 червня - 1 вересня 2017 року Кіровоградською обласною бібліотекою для дітей ім. Т. Г. Шевченка за підтримки департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації.         Юні читачі бібліотек сіл, селищ і міст області, під час літніх канікул, активно долучилися до творчого конкурсу. Оргкомітет бібліотеки отримав від дітей 11-18 років 120 творів – 71 прозовий і 49 поетичних.  За Умовами конкурсу необхідно було визначити 14 кращих творів у двох вікових категоріях 11-13 і 14-18 років та  7 номінаціях (по одній роботі-переможцю у кожній номінації).         Обласне журі розглянуло та визнало кращими 13 робіт, які надіслані до Національної бібліотеки        України для дітей (м. Київ) для участі у другому підсумковому турі Всеукраїнського конкурсу:

Депутати захищали честь району

Дата створення: 17:03 18.09.2017

16 вересня 2017 року селі Оникієве Маловиськівського району Кіровоградськоі області відбулися обласні змагання серед голів об’єднаних територіальних громад сіл і селищ, сільських, селищних голів і старост, депутатів сільських, селищних та районних рад

День рятівника

Дата створення: 17:00 18.09.2017

17 вересня Україна відзначила свято мужніх та сильних духом людей – День рятівника. Напередодні, 15 вересня, новгородківські рятівники провели урочисті заходи з нагоди професійного свята. Виступаючи перед особовим складом підрозділу,  начальник Новгородківського РС УДСНС України в Кіровоградській  області  Роман Малюта відзначив, що впродовж року діяльність підрозділу була спрямована на забезпечення захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, їх запобігання і вчасного реагування. За його словами, станом на 15 вересня 2017 року на території  району виникло 62 надвичайних події, з них 30 пожеж. Завдяки належній службовій та професійній підготовці особового складу за перше півріччя 2017 року підрозділ 27 ДПРЧ У ДСНС за результатами роботи посів 4 місце в області.  Роман Васильович подякував за відповідальну і сумлінну працю всім співробітникам і побажав їм успіхів, добра, міцного здоров’я, родинного щастя і мирного неба.                                              

Навчалися приймати рішення у громадах

Дата створення: 17:37 13.09.2017

13 вересня 2017 року заступник голови районної ради Віктор Криворучко взяв участь у інформаційній зустрічі на тему «Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах» в рамках проекту, який реалізується  польсько-канадською Програмою підтримки демократії. В заході взяли участь: Наталія Ключник – виконавчий директор Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад»,  Лідія Євтушенко – представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Аліна Пузакова і Євген Перевезенцев – представники фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, Артур Гроссман –  представник Фонду міжнародної солідарності.

Відзнака герою

Дата створення: 15:12 05.09.2017

Відзнакою Кіровоградської області «За мужність і відвагу» (посмертно) нагороджено нашого  земляка жителя села Митрофанівка  Рогожкіна Вадима Олексійовича. Відзнаку буде вручено матері героя  Тетяні Володимирівні.

Свято першого дзвінка

Дата створення: 16:44 04.09.2017

1 вересня в День знань  голова  районної ради  Олександр Горбенко прийняв участь в урочистих заходах, присвячених початку нового навчального року, в  Митрофанівському НВК. Разом  з Митрофанівським сільським головою Василем Гурієм та помічником  Народного  депутата О.Довгого Ніною Грязновою він привітав школярів та педагогічний колектив НВК зі святом, подякував батькам та місцевим товаровиробникам за співпрацю в питаннях підготовки закладу до нового  навчального року, побував у відремонтованій шкільній їдальні.

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 17:18 31.08.2017

Подарунок від депутата

Дата створення: 16:34 29.08.2017

Вітаючи жителів району з національним святом – Днем незалежності України, депутат районної ради Олександр Тарасов подарував колективу стадіону « Колос» газонокосарку. В своєму виступі Олександр Дмитрович  відзначив, що цей подарунок — це його скромний внесок у розвиток та підтримку спорту в районі.

В святкові дні

Дата створення: 16:54 28.08.2017

Святкування Дня Прапора в смт Новгородка